trende

Kiralık asansör Ankara

Kiralık asansör Ankara

Kiralık asansör Ankara, kiralama yapmak için bizimle iletişime geçiniz veya site üzerinden formu doldurarak bizim sizi aramamızı bekleyiniz. Siz bizi arayarak daha hızlı bir iletişim kurabiliriz.

Kiralık asansor Ankara, daha bir çok bölgeye asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.
Ankara içi her tarafa asansör kiralama yapabilirsiniz.Firmamız bu işde kendini aşmış olup güvenli bir şekilde Nakliyat’da , İnşaat’ta , Mobilya taşımacılığın da bir çok işde yardımcı olucak bir makinadir. Bu makina sayesinde eşyalarınız güvenli olarak taşınabilir. Genellikle bu makinalar Evden eve nakliyatta kullanılır.Bu makinalar sayesinde hem işçiler yorulmayacak hemde eşyalarınız zarar görmeyektir.

Kiralık Asansör – 0535 608 6719

Kiralama hizmetimiz “Ankara” içi olduğu için , Sincan , Çankaya ,Bağlıca , Yenimahalle , Mamak , Yenikent , Gölbaşı gibi bir çok yere hizmet veriyoruz. Bunun için bizi arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çankaya asansör kiralama , firması olarak kendimizi geliştirip ve bu işde tanınmış kişilerle çalıştığımız için professiyonal bir kadro ile çalışmaktayiz.Bizim için en önemli şey ilgidir. Müşterimiz ile devamli irtibat halinde olup kiralık asansör için gereken talimatlara uyariz.

 

Asansör kiralamak için ne gerekiyo ;

 • Öncelikle asansörümüzün dış cephe asansörü olduğunu unutmayalım.
 • Bizi arayak Nerde olduğunu ve hangi kata kurulucaksa onu bildirmeniz gerekmektedir.
 • Makinanin kurulabilmesi için apartmanın uygun olması gerekir.
 • Makinanın kurulacağı yerdeki araçlarin alınması gerekir.
 • Asansörü kurdukdan sonra eşyalarınız güvenli olarak taşınıcaktir.
 • Eğerki olurda asansörle ilgili bi sorun olur ise bu bize ait olucaktir.

Makinalarimiz uygun fiyata inşaatta kullanılabilir. İnşaatta nasıl bir yardımı olur diyorsanız ;

 • İnşaatta genellikle apartman asansörü kullanılır
 • Bazen tam yapım aşamasındayken apartman asansörü çalışmaz
 • Burda devreye dış cephe nakliyat asansörleri devreye girmektedir.
 • Bu nakliyat asansörü ile Fayans , Mobilya , Mermer , Kapı , Cam , Pençere gibi bir çok malzeme çıkarılmasında yardımcı olucaktir.
 • Sadece inşaat halindeki binalar degil , tadilat gören binalardada arayabilirsiniz.
 • Çatı aktarimında Kiremit , Tuğla , Çimento gibi malzemeler yüksek katlara çıkırılmada sorun yaşayanlar bizi arayarak sorunlarina çözüm olabiliriz.

Ankarada kiralık asansör hizmeti alabilmek için “GOOGLE” Ankara asansör kiralama yazarsanız veya doğrudan sitemize giriş yaparak’da bize ulaşabilirsiniz.

Ankara içi olarak nereler ;
akyurt asansör kiralama, Altındağ asansör kiralama, ankara asansör kiralama, ankara kiralık asansör, ankara’da kiralık asansör, ankarada asansör kiralama, Ayaş asansör kiralama, bağlıca asansör kiralama, Bala Asansör kiralama, Beypazari asansör kiralama, Çamlıdere asansör kiralama,çankaya asansör kiralama, Çubuk asansör kiralama, etimesğut asansör kiralama, gölbaşı asansör kiralama, Haymana asansör kiralama, kalecik asansör kiralama, Kazan asansör kiralama, Pursaklar asansör kiralama, pursaklar asansrö kiralama, sincan asansör kiralama, Yenimahalle asansör kiralama, kral asansör kiralama

24.04.2018
1.575
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mustafa Çevik
Mustafa Çevik
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?